FORGOT YOUR DETAILS?

Jak si mohu objednat přípravek pro přirozený růst svalové hmoty MUSCLE MAX Plus?

Objednávku je možné zaslat jen přes webovou stránku www.musclemax.cz.
Žádáme zákazníky, aby v zájmu správného dodání zadali svoje údaje přesně, protože za případné nepříjemnosti zapříčiněné nesprávně zadanými údaji nemůžeme nést zodpovědnost. Telefonní číslo je také důležité z důvodu zpětné vazby. MUSCLE MAX Plus netoleruje falešné objednávky. V souladu s tím prošetříme takovéto objednávky a se zjištěnými údaji učiníme potřebné kroky u příslušného orgánu.

Kolik stojí doručení?

Pokud si objednáš aspoň dvě balení přípravku pro přirozený růst svalové hmoty MUSCLE MAX Plus, tak máš doručení zadarmo. Zásilka bude doručena na Tebou zadanou adresu v pracovních dnech v čase mezi 8:00-18:00 hod.

Jaká je lhůta dodání?

Doručení proběhne do 2-7 pracovních dní na území celé země.

Jakým způsobem můžeme zaplatit za objednávku?

Platba se uskuteční na dobírku při doručení kurýrem na Tebou zadanou adresu. V určitých případech si můžeš zásilku převzít i na pobočce KURÝRSKÉ SPOLEČNOSTI, také na dobírku.

Jaká je doporučená denní dávka MUSCLE MAX Plus přípravku pro růst svalové hmoty?

V zájmu dosažení nejlepšího výsledku je nutné užít 1 tabletku před každým hlavním jídlem. Takže doporučená denní dávka je 2×1 tabletka. V žádném případě se nesmí požít větší množství, než je doporučená denní dávka!

V jakých případech se nedoporučuje používat tento přípravek?

Nepřekračuj doporučenou denní dávku! V době těhotenství a kojení, respektive ve věku do 18 let se poraď se svým lékařem, než začneš používat přípravek.
Přípravek není určen pro lidi trpící chorobami ledvin nebo pro ty, kteří užívají léky. MUSCLE MAX Plus přípravek pro růst svalové hmoty doporučujeme dospělým ve věku 18-60 let.

Mohu používat MUSCLE MAX Plus přípravek pro růst svalů také jako náhradu běžné stravy?

Ne. MUSCLE MAX Plus je speciální doplněk stravy, který přirozenou cestou pomáhá v budování svalstva, zvyšování svalové hmoty, respektive síly. Potřebnou denní stravu však nenahradí.

Kolik kapsulí obsahuje jedno balení MUSCLE MAX Plus přípravku?

Jedno balení obsahuje 60 kapsulí, což je dostatečné množství na jeden měsíc.

MUSCLE MAX PLUS jsou tablety zvyšující svalovou hmotu, obsahující 100% přirozené složky, kdokoli si je může užívat, nezávisle na věku a pohlaví!

Díky jeho blahodárným účinkům si ho mohou do jídelníčku zařadit i začátečníci ale i sportovci, dodává extra energii tělu i mozku a zlepšuje koncentraci. S přípravkem MUSCLE MAX Plus je budování svalstva přirozené!

JÍT NAHORU