FORGOT YOUR DETAILS?

Složení tabletek pro zvyšování svalové hmoty

MUSCLE MAX PLUS umožňuje přirozené nabírání hmotnosti, rychle a efektivně. Revolučně nový přípravek pro budování svalů, který nejen pomáhá udržet přirozený svalový tonus svalů, ale také zlepšuje jejich výkonnost, přináší vyšší úroveň možností budování hmoty. Za budování svalové hmoty bez vedlejších účinků lze vděčit následujícímu složení:

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ

Denně 2x1 tabletku.
- 1 tabletku před snídaní
- 1 tabletku před tréninkem
Neužívejte více než je doporučené množství!

BCAA

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem, anglicky branched Chain Amino Acids (BCAA), L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin znamenají pro kulturisty nejdůležitější doplňky používané pro růst a ochranu svalové hmoty. Aminokyseliny rozvětveného řetězce (BCAA) hrají užitečnou a účinnou roli v každém jídelníčku, nezávisle na druhu sportu. 35% svalstva skládá z BCAA, proto je pochopitelné, že aminokyseliny jsou nezbytné pro budování svalstva.

TAURIN

Stabilizuje buněčné membrány a reguluje intracelulární koncentraci vápníku. V procesech výkonnosti a udržení zdraví je taurín zodpovědný mimo jiné za regulaci tekutin ve svalových buňkách a přenos minerálů a klíčových živin. Snižuje rozpad svalové tkáně a podporuje budování svalové hmoty.

L-ARGININ

Vědecké studie dokazují, že L-arginin nezávisle na věku plnou silou působí na produkci růstového hormonu. Zvyšuje Oxid dusnatý, a tím rozšiřuje cévy, a umožňuje přísun vyššího množství kyslíku do srdce.

L-LIZIN

Lysin je jedním z hlavních prvků svalové tkáně, a z toho důvodu ho často aplikují sportovci, aby podpořily růst tělesné hmotnosti a všeobecný zdravotní stav svalů a kostí. Vytváří svalové bílkoviny, a tak přispívá k regeneraci svalů a celkovému zdravotnímu stavu. Lysin je dobře kombinovatelný s jinými aktivními látkami, které stimulují růstový hormon, jako například L-arginin. Tyto vzájemně posilují své účinky.

DAA

Výzkum realizovaný s DAA ukázal, že podáváním D-asparagové kyseliny během 12 dní se zvýšila hladina volného testosteronu o přibližně 40%. DAA pozitivně ovlivňuje syntézu testosteronu na všech jejích úrovních: podporuje produkci GnRH, LH i testosteronu, ne jen v kombinaci, ale i odděleně. Navíc DAA podporuje produkci nejen GnRH, ale i dalšího důležitého hormonu, který stimuluje produkci růstového hormonu hypofýzy.

MUSCLE MAX PLUS jsou tablety zvyšující svalovou hmotu, obsahující 100% přirozené složky, kdokoli si je může užívat, nezávisle na věku a pohlaví!

Díky jeho blahodárným účinkům si ho mohou do jídelníčku zařadit i začátečníci ale i sportovci, dodává extra energii tělu i mozku a zlepšuje koncentraci. S přípravkem MUSCLE MAX Plus je budování svalstva přirozené!

JÍT NAHORU